MÖBLER / Kistor / Kista 12555294
nr 1255 5294
Kista
1800-tal. Längd: 94, djup: 62 cm, höjd: 39 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:54:48
200 kr
Pakistanska mattor